WorkPLAN Nabídky

Jednou z prvních a zároveň nejdůležitějších funkcí ERP systému je generování cenové nabídky. WorkPLAN poskytuje jednoduché nástroje, díky kterým můžete zefektnit váš proces tvorby nabídek.

Stručná charakteristika
  • Možnost použití existující nabídky nebo zakázky jako podklad pro tvorbu nové nabídky
  • Zobrazení 3D CAD dat a provést měření pomocí WorkXplore 3D
  • Využít stávající Excel® s WorkPLAN 
  • Připojené jednotlivé verze nabídky
  • Cenová nabídka pro jednotlivé kusy nebo výrobní série
  • Vzhled i obsah nabídky vytvořený přesně na míru požadavkům (Word, Excel, Windev report), připravený pro tisk nebo e-mail

WorkPLAN umožňuje jednoduše vyhledat dle technických kritérií nejpodobnější nabídku nebo zakázku. Novou nabídku je možné optimalizovat podle reálných zkušeností. Nabídku lze do systému WorkPLAN načítat z vašeho stávajícího Excel souboru. 

Propojení s WorkXplore 3D umožňuje prohlížet a analyzovat libovolné 3D CAD data přímo ve WorkPLANu. Díky tomu budete vytvářet nabídky snadněji a hlavně přesněji. Je možné měřit úkosy, vzdálenosti, tloušťky, poloměry a jasně odhadnout rozpočet hrubého materiálu. WorkXplore může vytvořit rozpad na díly do stromové struktury WorkPLAN, který lze importovat do nabídky.

Import materiálu je možný i bez WorkXplore 3D. Slouží k tomu funkce Rozšířený kusovník, kde je možné importovat data prostřednictvím .csv souboru. Tímto způsobem je možné doplňovat nabídky i zakázky.

Správa verzí nabídek je velice jednoduchá a přímočará. Tvorba nabídky na stejný nebo podobný díl nikdy nebyla tak snadná.

WorkPLAN umožňuje plně navrhnout a přizpůsobit svůj výstup v několika různých formátech jako je PDF, Word, Excel. Výstup je připraven k tisku nebo odeslání e-mailem přímo zákazníkovi. Samozřejmostí volba jazykové varianty.