WorkPLAN Správa informací

WorkPLAN InfoManager ukládá všechny informace, doklady a údaje společně v rámci integrovaného systému pro správu souborů, který automaticky vytvoří výchozí strukturu složek a souborů pro každou cenovou nabídku nebo zakázku. EasyView je druh Windows® průzkumníku, což vám umožní snadno a rychle najít potřebná data.

Stručná charakteristika
  • Všechny údaje související s projektem jsou k dispozici z jednoho místa
  • Sledování změn v průběhu projektu
  • Rychle najít a zobrazit veškeré informace týkající se aktuálních nebo historických zakázek
  • Nastavit automatické e-mailové oznámení

Přístup k informacím je řízen systémem WorkPLAN, je tedy velice jednoduché definovat, kam mají možnost uživatelé zapisovat, co mohou vidět a kam přístup mít nemají.

EasyView umožňuje procházet nebo prohledávat data o zákazníkovi, nabídky, zakázky, CAD soubory, atd. Můžete rychle přepínat mezi jednotlivými agendy.

Filtry mohou být vytvořeny na základě všech kritériích. Díky tomu může každý vyhledávat podle dostupných informací o projektu. Je tedy velice snadné si vyhledat informace o historické zakázce a překopírovat potřebné informace nebo operace do aktuálního projektu.

WorkPLAN je také vybaven inteligentním informačním nástrojem, který může hlásit upozornění ve WorkPLANu nebo posílat upozornění na email. Jeden komplexní systém pro řízení informací, je klíčem k zajištění informovanosti všech členů týmu.